Paikallisuutiset

Ylivieskalainen Iida Karhula on mukana Au pairien yhdeksännellä tuotantokaudella Panamalla – "Oon jo kattonu Tinderistä, että minkä näkösiä siellä on...”

Ylivieskalainen Iida Karhula on mukana Au pairit -sarjan yhdeksännellä tuotantokaudella, jossa seikkaillaan Väli-Amerikassa Panamalla.
Ylivieskalainen Iida Karhula on mukana Au pairit -sarjan yhdeksännellä tuotantokaudella, jossa seikkaillaan Väli-Amerikassa Panamalla. Kuva: Jori Heikkinen

Ylivieskalainen 19-vuotias Iida Karhula on mukana Ylen Au pairit -sarjan yhdeksännellä tuotantokaudella. Sarja sijoittuu turkoosien merien ja upean luonnon keskelle Panamaan, Väli-Amerikkaan.

Sarja julkaistaan Yle Areenassa keskiviikkona 25.5. kello 20. Se nähdään Yle TV2:ssa 25.–29. toukokuuta.

Sarja

Kommentoi Ilmoita asiavirheestä