Paikallisuutiset

Hotelliin lomalle? Huomaa, että talvilomakausi ja tapahtumat vaikuttavat varaustilanteeseen

Sokos Hotel Kaarlen hotellipäällikkö Hanna-Mari Gillberg vinkkaa, että lomalla ei välttämättä aina tarvitse suunnata kauas. -Lomalle voi tuoda arjen luksusta vaikkapa nauttimalla hotelliaamiaista tai viettämällä hotelliyön omassa kotikaupungissaan.
Sokos Hotel Kaarlen hotellipäällikkö Hanna-Mari Gillberg vinkkaa, että lomalla ei välttämättä aina tarvitse suunnata kauas. -Lomalle voi tuoda arjen luksusta vaikkapa nauttimalla hotelliaamiaista tai viettämällä hotelliyön omassa kotikaupungissaan. Kuva: Martina Store

MAINOS - juttu jatkuu mainoksen jälkeen

MAINOS - mainos päättyy

Lähestyvät talvilomat saavat ihmiset liikkeelle, kun matkoja tehdään lähelle ja kauas. Sokos Hotel Kaarlen hotellipäällikköHanna-Mari Gillberg kertoo, että hotellissa vierailee asiakkaita läheltä ja kaukaa.

– Hotelli täyttyy arkena työmatkailijoista ja viikonloppuisin muun muassa alueella vierailevis

Kommentoi Ilmoita asiavirheestä